Pas spektaklit Monika Lubonja shpërthen në lot, çfarë ndodhi?

Mbremjen e djeshme ne spektaklin e Big Brother VIP eshte diskutuar gjate loja qe Monika dhe Fifi kane bere, madje dhe per krizat e panikut te Semit.

Monika eshte perpjekur te shpjegoje se nuk ishte e perfshire ne sherrin qe beri Fifi me Semin dhe se nuk ishte pjese e lojes, ama ishte mjaft e tensionuar saqe nuk arrinte ta shpjegonte. Me pas duket se ishte tejet e merzitur.

Sapo ka mbaruar spektakli Monika e disa konkurrente te tjere jane futur ne dhomen e denimeve sepse kishin shkelur rregullat e shtepise. Por Monika ka shperthyer ne lot. Sabiani dhe Graniti jane afruar per ta qetesuar dhe ajo eshte shprehur se kishte merak sesi e kishte pare mami i saj nga jashte.