Pas një viti dashuri me Loredanën, Mozzik së shpejti baba

Reperi i njohur Mozzik po bëhet baba. “Prive” mëson se ai dhe e dashura e tij Loredana Zefi janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, shkruan Prive.al. Çifti janë në një lidhje dashurie për më shumë se një vit.