Pas ndarjes nga Scott Disick, Sofia Richie në një romancë të re dashurie

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se Sofia Richie ka nisur një romancë me Elliot Grainge.

Një burim i afërt me dyshen ka treguar për mediat se cifti kanë qenë miq prej shumë kohësh dhe Elliot ka një marrëdhënie shumë të mirë me familjen e Sofia-s“.

Ata kanë qenë miq për vite me rradhë dhe Elliot është gjithashtu i afërt me vëllain e Sofjes, Miles.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie)

Është shumë mirë për Sofian të dalë me dikë që familja e saj e miraton dhe e pëlqen. Sofia dhe Elliot janë të lumtur së bashku”,u shpreh burimi.

Para disa ditësh , modelja publikoi gjithashtu edhe një foto me Grainge duke konfirmuar publikisht lidhjen e tyre.