Pas ndarjes nga Iliri, Gilberta flet për lidhjen me një tjetër ish-konkurrent të Përputhen

Pas ndarjes nga Iliri, Gilberta po përflitet se ka nisur një lidhje të re. Armando Abazi hedh dyshimet se Gilberta ka nisur lidhje me një tjetër ish-konkurrent Luanin.

Menjëherë ka reaguar Gilberta, e cila hedh poshtë këto thashetheme dhe se është ende beqare dhe me Luanin janë vetëm miq të mire asgjë më shumë.

“Ky lajm i thënë nga Armando është i pavërtëtë. Pas ndarjes nuk kam filluar asnjë lidhje të re. Jam single. Faleminderit”, shkruan në instastory Gilberta.

SYRI.net