Pas lindjeve, Amarda Toska & Estela Ujka “xing” me të kuqen e pasionit

Ditën e djeshme moderatorja Amarda Toska dhe blogerja Estela Ujka kanë suprizuar ndjekësit me fotot pas lindjeve të vajzave të tyre, përkatësish Sia dhe Damar Brooklyn. Dy nënat sharmante sikur ta kishin lënë me fjalë kanë postuar foto të veshura me të kuqe. Shumë në formë pas lindjes, i vetmi ndryshim ishte lokacioni pasi Ami pozonte nga Tirana, ndërsa Estela nga New York-u i Shteteve të Bashkuara të Amerikës. /Story.al/