Pas kaq shumë vitesh, Victoria poston foton e parë e qeshur (Foto)

Gjëja që e dallon më së shumti Victoria Beckham-in, nga gjithë gratë e tjera (përveç faktit që ka për burrë David Beckham) është buzëqeshja që s’ja kemi parë kurrë. Znj.Beckham njihet për pozën tipike që merr në çdo foto dhe seriozitetin që e karakterizon në fytyrë, por ja që erdhi dita! Victoria, di të qeshë dhe fotoja e fundit është provë e gjallë e kësaj.

Në fakt, “një lajm” si ky na e dha djali i çiftit, Cruz, i cili përmes një fotoje para pasqyrës, njoftoi botën se nëna e tij di të qeshë.

View this post on Instagram

Apparently my mum does smile 😃❤️

A post shared by C (@cruzbeckham) on

Ashtu siç mund ta imagjinonit, dhëmbët e ikonës së modës ishin aq të bardhë sa mund të të verbonin edhe përtej kamerës. “Mesa duket, edhe mami im qeshka!”-shkruan ai dhe sigurisht David s’mund të mos reagonte në një moment si ky.