Parukierja që të kërcen në prehër kur të pret flokët!

Penny Lee, një modele në Instagram, është e njohur për videot e saj të twerk-ut. Në këtë video shfaqet duke u hedhur sipër Mike Ruga, në një dyqan berberi, në New Jersey. E veshur me një bluzë të zezë, të brendshme ngjyrë të kuqe dhe një palë taka të kuqe, Penny është filmuar duke prekur flokët e Mike para se të ulej në prehrin e tij, shkruan Top Channel. Penny numëron më tepër se 152,000 ndjekësa në rrjetin social Instagram dhe ndau këtë video duke shkruar: “ Sapo mora liçensën time si “berbere” brohorisni për @mikeruga që ishte klienti im i parë.”