Partnerja e Imobiles me forma seksi, poston foton krah sulmuesit: Bomberi im

Sulmuesi i Lacios, Çiro Imobile u shpall golashënuesi më i mirë i Serisë A dhe i Europës. Imobile e mbylli sezonin në kuotën e 36 golave duke lënë pas Mesin dhe Ronaldon në garën për “Këpucën e Artë”.

View this post on Instagram

❤️ con il mio bomber ❤️ @ciroimmobile17

A post shared by jessica Melena (@jessicamelena) on

Me përfundimin e sezonit sulmuesi po shijon disa ditë pushimi me partneren e tij, Xhesika Melena. Ka qenë kjo e fundit që ka postuar një foto në rrjetet sociale krah Imobiles me mbishkrimin: “Bomberi im”. Ajo që bie në sy janë format fantastike dhe seksi të bukuroshes Melena.

View this post on Instagram

❤️ insieme a te passo dopo passo @ciroimmobile17

A post shared by jessica Melena (@jessicamelena) on

PANORAMASPORT.AL