Partnerja e futbollistit të njohur, foto seksi në tualetin e meshkujve

Joana Sanz është një nga modelet më të ndjekura në “Instagram”. E fejuara e Dani Alveshit argëtohet shpesh duke provokuar fansat e saj me poza seksi dhe dekolte provokuese.

Screenshot_2019-04-13-20-26-01-1

Screenshot_2019-04-13-20-26-07-1

“Selfie” e fundit, e kapur në Nju Jork, ka krijuar interes të veçantë: bukuroshja spanjolle në fakt ka pozuar në një tualet meshkujsh…

Screenshot_2019-04-13-20-26-15-1