Para dhe pas, Fjoralba Ponari poston me foton me 5 kilogramë më tepër

Fjoralba-Ponari-2

Moderatorja e njohur Fjoralba Ponari ka publikuar disa orë më parë një foto në ‘Instastory’ ku tregon ndryshimin që ka pësuar në trupin e saj. Ajo zbulon se ka shtuar 5 kile, por nuk e bën të ditur afatin kohor gjatë të cilit e ka pësuar këtë ndryshim. Megjithëse duket sikur ka shtuar shumë, në pamje të parë ndryshimi nuk vihet re, shkruan Who. Fjoralba është gjithsesi në formë perfekte dhe renditet mes vajzave më simpatike të ekranit.