“Paqe është premtimi që ti mban”- Romeo Veshaj poston foton romantike me Jonida Maliqin dhe bën dedikimin e ëmbël

Më të lumtur se kurrë duken çifti Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj, ndërsa shijojnë disa ditë pushime në Mal të Zi.

Ata nuk e fshehin dashurinë që kanë për njëri-tjetrin, e padyshim nuk mungojnë as dedikimet në facebook.

Një të tillë ka bërë edhe aktori i humorit sot në Instagra, e ndërsa ka postuar një foto të tij me të dashurën e zemrës shkruan: “Paqe është premtimi që ti mban”.

Çifti shfaqet në varkë në mes të detit dhe Romeo shihet duke e përqafuar partneren e tij, ndërsa foto ka tërhequr edhe vëmendjen e fansave.