PAPARAZZI/ Zbulohet hobi i Sokol Ballës, fotografohet duke dalë nga…

Gazetari i njohur dhe drejtuesi i emisionit politik “Real Story”, Sokol Balla përveç udhëtimeve në çdo vend të botës, ka dhe një hob të fshehtë për t’u argëtuar në kohën e lirë dhe për të mbajtur trupin në formë. Ai është fotografuar pak ditë më parë nga paparazzi i revistës “Story”, ndërsa po dilte nga hotel “Rogner” në Tiranë. Një makinë e priste gazetarin para hotelit pas një loje tenisi, që mesa duket është rituali i Ballës në kohën e lirë./Story.al