PAPARAZZI/ Egla Harxhi në Tiranë, jeta larg luksit në krah të Princit të Libofshës

Pak javë më parë ish-Miss Albania, Egla Harxhi rrëfeu në ekran detaje nga mëmësia me djalin Luxifer, dhe jetën në Paris me partnerin francez , fotografin më famë botërore Jarl de Basserville.

Egla-Harxhi-2

Ndërkohë gjatë qëndrimit në Tiranë paparazzi I revistës “Story” ka fotografuar çiftin në zonën e ish-Bllokut.

Egla-Harxhi-3

Ajo shfaqet shumë në formë dhe elegante, edhe pse shihet duke shijuar në maksimum një sufllaqe.

Egla-Harxhi-4

Duket se në krah të Princit të vetëshpallur të Libofshës, Egla bën një jetë të thjeshtë e larg luksit, duke shijuar pa asnjë kompleks ushqimin fastfood në mes të Tiranës.

Egla-Harxhi-5

Egla Harxhi dhe partneri i saj u kthyen në Shqipëri kësaj here bashkë me djalin, që erdhi në jetë pak kohë më parë. /Story.al

Egla-Harxhi-6