Paparaci kap në pozicion të keq Xhesika Polon; me njërën dorë shtrëngon kupën, me tjetrën…

“Jetën ma fal” titullohej kënga me të cilën këngëtarja me zë potent, Xhesika Polo fitoi kupën e “Televizionit Klan”. Fotografi i “Story.al” e fotografoi në backstage, në momentin që doli nga skena Pallatit të Kongreseve me kupë në dorë.Mënyra si është kapur nga fotografi, pikërisht me njërën dorë duke mbajtur kupën, tjetrën diku poshtë barkut dhe sytë mbyllur e bën të duket se artistja po shijon një tjetër dimension kënaqësie. Por në fakt është thjesht pozicioni se si paparaci ka kapur Xhesikën.