Paparaci/ Einxhel Shkira kapet me rrush në dorë, shikoni si e bën…

Prezantuesja simpatike Einxhel Shkira, njihet për tipin e saj moskokëçarës dhe natyrën e vërtetë kudo që ndodhet. Së fundi fotografi i “Story.al” e ka kapur duke bërë pazar në një market në Tiranë, tek sektori i fruta-perimeve. E veshur me një fustan me temina, ajo është fotografuar me frutin e rrushit në dorë madje duke shijuar kokrrat e tij, dhe më pas me të tjera fruta ekzotike. Nuk dihet nëse Einxhel ishte vërtet duke bërë pazar, apo po përgatitej për ndonjë spot apo video.