Pamjet tronditëse të aktores së droguar

Aktorja në Hollywood, Mischa Barton, u filmua ndërsa ishte shtrirë në një spital në Los Angeles dhe bërtiste fjalë të pakuptimta. Skenat në video u shfaqën në publik, ndërsa e tërë situata u komentua shumë shqetësuese. Videoja tregon se aktorja mbështetet për murin tarracë dhe bërtet fjalë të çrregullta. Qartë mund të shihet se ajo nuk është në vetëdije për ato që thotë. Në një moment bie nga muri i terracës. Mischa më vonë pranoi se ishte nën ndikimin e narkotikëve, pasi sipas saj dikush i kishte hedhur drogë përdhunimi në pije gjatë një feste. Shikoni videon me pamje tronditëse.