Pamje të rralla në qendër të Tiranës, një vajzë e zhveshur në dritaren e hotelit luksoz

Një vajzë misterioze ka çorinetuar sot kalimtarët në qendër të Tiranës, të cilët kanë parë çdo lëvizje të saj nga dritaret e hotel “Plaza”. E veshur me të brendshme të zeza, ajo merrte poza seksi ndërsa pozicioniohej në ambientin transparent të një prej dhomave të hotelit luksoz. Nuk dihet nëse ajo ishte duke realizuar ndonjë set fotosh, apo ishte në shoqërinë e partnerit të saj. Dihet që ky hotel frekuentohet nga personazhe VIp dhe shumë modele, që realizojnë në ambientet e tij sete fotosh artistike./Story.al