Paloma rrefen një tjetër histori të dhimbshme: Abortova dy fëmijë

Paloma është një nga banoret më energjike të “Big Brother VIP Albania”, por ajo ka rrëfyer hapur dhe problemet më të rënda të jetës së saj, pa droje.

Ditën që shkoi teksa rrëfeu ca detaje për njohjes e saj me bashkëshortin, Andrein, ajo foli edhe për ankthin dhe vështirësitë e ardhjes në ketë të një fëmije. Paloma rrëfeu se fatkeqësisht ka abortuar dy shtatëzani të saj.

“Herën e parë më tha doktorri që do duhet të presim dhe pak, dhe pas disa ditësh më tha që jemi të detyruar ta humbim. Ndërsa herën e dytë më rrëshqiti”, tregoi Paloma.

Paloma nuk është e vetmja që ka folur për hostori aborti. Edhe Arjola ka treguar heqjen e një fëmije./revistawho.com