Pak para se të festojë 70-vjetorin, Richard Gere bëhet baba

Aktori Richard Gere është bërë baba për herë të dytë. 69-vjeçari dhe Alejandra Silva me të cilën është martuar vitin që shkoi, u bënë prindër këtë muaj. Sipas revistës ‘Hola’, dy të dashuruarit janë shumë të lumtur dhe e kanë pritur me padurim këtë moment.

Richard-Gere-2

Edhe Richard edhe partnerja e tij kanë fëmijë nga marrëdhënie të mëparshme, por ky është fëmija i parë i të dyve. Megjithëse me një diferencë të madhe në moshë, çifti i bashkëshortëve shkojnë shumë mirë me njëri-tjetrin. Ata janë gati për të përballuar çdo vështirësi që sjell rritja e një fëmije. Fëmijët e tjerë që ka 35-vjeçarja dhe aktori janë përkatësisht, 5 dhe 8 vjeç./Who

Richard-Gere-1