Pak para nisjes së ‘Shiko Kush Luan’, Fifi ndryshon “look” krejt papritur

Pas transformimit fizik, këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi ka vendosur dhe të ndryshojë ngjyrën e flokëve të saj.

Ajo ka publikuar disa foto duke u shfaqur nga brune në bionde, duke i surprizuar jo pak ndjekësit.

Në sy kanë rënë linjat perfekte të Fifit, e cila duket edhe më e ëmbël me flokët ndryshe dhe fustanin në ngjyrë bojëqielli.

Me siguri Fifi ka vendosur të vijë ndryshe këtë sezon të ri në ‘Shiko Kush Luan’ ku do të jetë krah Luanës dhe orkestrës së ‘Top Channel’.

Kujtojmë se Fifi ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale, duke ndarë foto të ndryshme edhe nga pushimet dhe udhëtimet në vende të ndryshme.

View this post on Instagram

Dress from: @chicmeofficial

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

revistawho.com