Pak para lindjes së djalit, Almeda Abazi ka për të thënë diçka

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj turk Tolgahan Sayisman, pritet të bëhen prindër për herë të parë. Modelja dhe aktorja shqiptare edhe pak ditë do të bëhet nënë e një djali dhe ajo mezi po pret. Almeda postoi një video në instastory duke thënë: “Eja bebush, po të presim!”.

Almeda-Abazi-2

Nuk dihet saktë data e lindjes së foshnjës megjithatë, Almeda i është afruar ditëve të fundit. Çifti ende nuk e kanë bërë publik emrin edhe pse modelja shqiptare shpesh herë i ka ndarë disa të preferuar, me ndjekësit e saj në Instagram shkruan Prive.