Oriola Marashi si mbesa e Rubit, shikoni si duket në stilin e telenovelave latine

Nuk e dimë nëse janë paruke apo Oriola Marashi ka ndryshuar pamje tërësisht. Nga një brune me flokët e drejta, modelja dhe sopranoja ka vendosur të bëhet bionde me kaçurrela. Modelja shkruan se ngjan si mbesa e Rubit, aktorja e njohur e telenovelave latine. Oriola na ka treguar përmes një fotoje në Instagram ndryshimin e fundit që ka bërë në pamjen e saj. Modelja që njihet për fotot provokuese, shfaqet me këtë stil shumë e veçantë.