Oriola Marashi nuk ndalet, kësaj here topless në shtrat

Oriola-Marashi-2

Sopranoja dhe modelja Oriola Marashi nuk ndalet me fotot e nxehta që poston në Instagram. Pas foto kur me një dorë tymoste cigaren dhe me tjetren mbulonte gjoksin, nuk ka vonuar të çmendë ndjekësit me një tjetër pozë të nxehtë. Ajo pozon topless në krevatin e saj, pozicion që ka marrë shumë komente pro dhe kundër, nëse duhet të postojë apo jo foto të tillë. Së fundi Oriola është bërë pjesë e grupit ” OTR”, dhe pritet të dale bashkëpunimi i parë me Noizyn, Varrosin, etj.