Oriola Marashi nuk ndal pozat e nxehta nga Dubai, krahason veten me një Lamborghini

Oriola Marashi prej disa ditësh ndodhet në Dubai ku po shijon pushimet e saj.

Megjithatë, modelja nuk harron të kënaqë ndjekësit, duke ndarë herë pas here me ta poza të nxehta.

Së fundmi, zeshkania seksi pozoi në breg të detit e veshur me ngjyrë lejla duke vënë në pah linjat e saj perfekte trupore.

“Lamborghini lejla”- shkroi modelja krahas imazheve provokuese.

Oriola Marashi dukej mjaft tërheqëse dhe joshëse në imazhet e nxehta.

/Panoramaplus.al