Oriola Marashi në pozicion seksi, e shtrirë në shoqërinë e qenit të saj

Modelja seksi, Oriola Marashi, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku poston fotografi apo video provokuese.

Oriola-Marashi-2

Kështu ka bërë edhe një ditë më parë, teksa ka publikuar në “Instagram” disa foto ku shfaqet me bikini dhe shijon rrezet e diellit.

Oriola-Marashi-3

Pranë modeles është gjithashtu edhe qeni i saj.

Oriola-Marashi-1

Ndërkohë bashkëngjitur me foton që ka marrë mijëra pëlqime e komente, Oriola Shkruan: “Shif me sy e so për ty!”./Panorama Plus