Oriola Marashi me gjoksin jashtë si Rozafa, Noizy i bën komentin që s’pritej

Modelja dhe sopranoja Oriola Marashi postoi një foto provokuese të dielën në mbrëmje. Me një gjoks zbuluar ajo e quajti veten Rozafa. Përveç komenteve të shumta nga ndjekësit nuk mungoi komenti i bashkëpunëtorit të saj, reperit Noizy. “Ose Xhoi e vogël ti”, i shkruante ai poshtë fotos. Ai e kishte fjalën për nënën e saj po ashtu shumë simpatike dhe të njohur si ish- drejtoresha e e Burgut të grave, Xhoi Jakajn.