Orinda Huta publikon foton e 25-viteve më parë, ja si dukej moderatorja

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Orinda Huta është një nga femrat shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram” ku ndan me fansat e saj foto apo video të ndryshme.

Orinda-Huta-2

Një ditë më parë Orinda ka publikuar në “Instastory” një foto të 25-viteve më parë. Huta shfaqet duke përqafuar të motrën, mjaft e qeshur si gjithmonë, dhe ajo çka bie në sy menjëherë është se ajo nuk ka ndryshuar shumë!

Edhe pse kanë kaluar 25 vite ajo është po e njëjta. Ndërkohë në foto, me përkëdheli, të vëllanë e quan “Tjani” dhe motrën  “Silvuqe”, ndërsa veten “Orindaqe”.

Orinda-Huta-1