“Ordinere, më tradhtove”, publikohen mesazhet e Marina Vjollcës, reagojnë Luana dhe motra tjetër

Në rrjetety sociale, Luana Vjollca ka postuar një foto nga biseda e saj me dy motrat, Marinën dhe Lirën.

Screenshot_2019-01-27-18-01-53-1

Pak më herët Marina kishte postuar një foto me Lirën, e ndërsa Luana i shkruan kësaj të fundit, se e ka tradhtuar duke zgjedhur Marinën.

Screenshot_2019-01-27-18-01-34-1

Por e motra i ka kthyer përgjigje duke i thënë se Luana është e preferuara e saj.

Screenshot_2019-01-27-18-01-39-1

“Nderkohe e vërteta, Marina  rri nashi aty, Lira te dua jetaa”, ka shkruar me humor Luana bashkangjitur fotos.