Oni Pustina ky super baba, shikoni ç’bën me të bijën

Modeli, aktori dhe sipërmarrësi karizmatik Oni Pustina edhe pse është shumë diskret sa i takon jetës private, ka vendosur të ndajë për herë të parë me fansat e tij në rrjetet sociale foto me vajzën. Ai duket një super baba i përkushtuar në pozat e mrekullueshme ku shfaqet duket mbajtur vajzën në qafë. Oni Pustina dhe partnerja e tij, balerina Linda Poda u bënë prindër para dy vitesh.