Olti Curri tallet keq me Edi Ramën: Kur ndërron dorën, dhe bëhesh gips

Momenti “kaps” I kryeministrit Edi Rama në Opinion nuk mund ti shpëtonte opinionit publik e për më tepër blogerit Olti Curri.

Përmes një postimi në Facebook, Curri nuk kursen ironinë dhe humorin.
“Kur ndërron dorën…dhe bëhesh gips”, shkruan ai mbi video.

65897015-AB67-4D69-A606-EFFC685A1C34

Kryeministri Rama bëri reagimin që po bën xhiron e rrjetit teksa gazetarët e ftuar në Opinion e pyetën për foton me të fortin e Elbasanit, Ardian Çapja, në hotelin e këtij të fundit. /Syri.net

View this post on Instagram

…ehhhhh

A post shared by Olti Curri🧿 (@olticurri) on