Olti Curri përmbledh me dy fjalë Folie Marine

“Vajta kalova gjithe Shqiperine, askund nuk gjeta si Folie Marine”

Vendi ekskluziv i bregdetit te jugut shqiptar duket se eshte edhe kete vit i preferuari i personazheve te njohur.

Nje nga klientet e rregullt te resortit ne Jale eshte bloggeri i njohur Olti Curri i cili kalon atje nje pjese te mire te veres prej shume vitesh.

Jemi mesuar qe Olti te ngacmoje dhe gjeje diçka qe nuk shkon tek te gjithe por per Folie Marine ai ka vetem fjale te mira.

Pas vizites qe i beri mikesha e tij, artistja Rozana Radi , ku ata u pane te “luftojne” me jasteke buze pishines ku zhvillohen festat ne kete resort, Olti beri nje tjeter postim ku shkruan: “Vajta kalova gjithe Shqiperine askund nuk gjeta si Folie Marine.”

Po te ndjekesh postimet e Oltit te duket sikur te gjithe jemi pushues ne kete resort te bukur.