Olta u largua duke qarë nga “dasma” e Luizit dhe Kiarës, por pse?

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito organizuan një dasmë tradicionale të improvizuar në kuadër të një detyre nga ‘Vëlla i Madh’.

Dyshja dhuruan edhe puthjen e parë. Ky moment magjik është bërë viral dhe është diskutuar në masë të madhe nga fansat e tyre.

E veç kësaj, vëmendje të madhe me një veprim mori edhe aktorja Olta Gixhari.

Kjo u largua nga dasma dhe qëndroi me pjesën tjetër të banorëve, ndërsa në një çast filloi të qante dhe u largua për në banjë duke mos treguar arsyen se çka e emocionoi.