Olta Sheta pa mbathje në “Miss Universe”, e çara e fustanit i zbulon format bombastike

Olta Sheta, lojtarja më e spikatur e “Big Brother 3” ishte një ndër të ftuarat VIP, në spektaklin e garës së “Miss Universe Albania & Kosova”, që pati show-n final të premten në mbrëmje në Tiranë.

“Story.al” ka siguruar disa foto në backstage të Oltës, ndërsa pozonte për të realizuar disa foto nga atmosfera e këtij eventi bukurie.

Por ndërsa merr poza të ndryshme dhe luan me fustanin jeshil ekstravagant dhe klas, nga të çarat e fustanit shihet që e ka veshur pa mbathje.

E natyrisht s’kishte si ta vishte ndryshe këtë fustan kaq të bukur, pasi ai është stiluar për t’u veshur pa të brendshme, edhe nëse dikush mund të gabojë t’i veshë ato poshtë tij. Ky fustan i evidenton Oltës format e saj bombastike, për të cilat ka rënë në sy gjithmonë.

Nëse ish-brunia ju duket ndryshe tashmë, ajo duket kështu vetëm pasi ka bërë flokët e verdha. E pas një decade nga loja e “Big Brother” ajo shfaqet në formë perfekte dhe mjaft e kuruar./www.story.al