Oficerja e burgut kapet në momente intime me një të burgosur (FOTO)

Një oficere burgu është vënë në pranga, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një të burgosur, teksa ai vuante dënimin.

Melissa Goodwin, 25 vjeçe, u arrestua të hënën në mëngjes për një romancë me një të burgosur nëntorin e kaluar.

Policia pretendon se në pesë raste ajo kishte pasur takime seksuale me një të burgosur në Qendrën e Paraburgimit dhe Pritjes Metropolitane të Sidneit, në Silverëater, në perëndim të qytetit.

Top Channel