Oferta e çuditshme për Luizin: T’i japim 100 mijë euro që të largohet vetë nga BBV se na kalbi

Luiz Ejlli është banori me i komentuar ne edicionin e sivjetem te “Big Brother Albania Vip”. Ai është kthyer në fenomen dhe arsyeja kryesore pse shqiptarët janë me sy nga televizori te shtunave dhe te marteve pikerisht në mbrëmjet e primeve të këtij reality show.

Në mediat rozë e rrjetet sociale Luiz Ejlli është kryetema. Shikushmëria e lartë e prime-it të Big Brother Albania Vip duket se ka ndikuar edhe në gastronomi, duke i dëmtuar ato në përiudhen e transmetimit të këtij spektakli, shkruan InfoKosova.

Keshtu ka bere te ditur Kryerati i Gastronomeve te Kosoves Petrit Kllokoqi i cili ne forme shakaje ka treguar se ne kohen e Primeve nuk po kane fare pune.

Ndersa sipas tij zgjedhja e duhur e ketij problemi eshte bashkimi i gastronomeve per ti paguar cmimin e madh prej 100 mije eurosh Luizit, shrkuan InfoKosova.