Nxjerr format në plazh si rrallë herë, a është Anxhela Peristeri kjo?

Ajo gjithmonë ka mbajtur një profil imazhi më diskret, meqë identitetin e saj artistik e ka ndërtuar bazuar në vokalin e jashtëzakonshëm.

Anxhela-Peristeri-2

Këngëtarja e famshme shqiptare Anxhela Peristeri, ka vendosur që të zbulojë pak më shumë nga format fizike. Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet tejet atraktive në rroba banjo, shkruan Prive. Peristeri siç duket ka humbur peshë dhe ka investuar kohë e mund në formësimin e linjave, ndërsa imazhi i fundit nga plazhi e paraqet tejet seksi.