Nusja shtatzënë/ Momentet që s’u panë në dasmën e prezantueses Genta Cana

Mbrëmë u martua prezantuesja e njohur kosovare, Genta Cana. Ajo kurorëzoi dashurinë me Noli Fetoshin, në një ceremoni madhështore në Prizren. Prive ju sjell fotografi nga momenti i kurorëzimit dhe poza të çiftit shumë simpatik, të realizuara deri në detaje. Nëse nuk e dini, Genta është në pritje të fëmijës së saj të parë por do të jetë në ekran deri në lindjen e foshnjës.