Nuk njeh limite! Modelja e njohur publikon foton e bashkëshortit lakuriq në dush

Kësaj radhe Chrissy Teigen ka publikuar një video ku burri i saj John Legend po bënte dush në shtëpinë e tyre dhe më pas momentin e ka publikuar në Instagram.

Këngëtari i njohur, John Legend dhe modelja Chrissy Teigen janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer të publikut. Ato njihen për natyrën e tyre të drejtpërdrejtë dhe plot humor.

Chrissy ndan shpesh momente nga përditshmëria në rrjete sociale, por së fundmi i ka befasuar të gjithë.

Kësaj radhe ajo ka publikuar një foto ku burri i saj John Legend po bënte dush në shtëpinë e tyre dhe më pas e ka publikuar në Instagram.

Modelja postoi foton ku prej pasqyrës arrin të shikoje të shoqin e zhveshur, duke e ekspozuar pjesën e pasme të tij, pasi ai nuk e po e shihte.

Ajo u kujdes që të mbulonte me dorë shumicën e trupit të tij lakuriq.

(A.B)/Dosja.al