“Nuk mund ta bësh dikë të të dojë”, Khloe Kardashian jep këshilla mbi marrëdhëniet!

Khloe Kardashian ka reflektuar me ne fund mbi lidhjet e saj të dështuara. Ylli televiziv – që ka pasur lidhje me të famshmit si Lamar Odom, French Montana dhe Tristan Thompson – ndau një citim të fshirë duke u ofruar fansave të saj disa këshilla të fshehta dashurie.

“Këshilla e ditës: Nuk mund ta bësh dikë të të dojë duke i dhënë më shumë nga ato që nuk e vlerësojnë tashmë”, thuhej në mesazhin e saj.

Edhe pse Kardashian, 38-vjeçe, nuk ofroi më të dhëna se çfarë e shtyu postimin, ajo ndau dy mesazhe te tjera thote Telegrafi. “Gjërat kanë një mënyrë të mrekullueshme të funksionimit. Besojeni këtë”, thuhet në një postim të dytë, ndërsa citati i tretë që ajo postoi thoshte: “Vërtet krenare për mënyrën se si po kthehesha nga gjërat e destinuara për të më shkatërruar”.

Khloe ka qene në lidhje me Thompson, 31-vjeç, për disa vite. Dyshja e nisi romancën në vitin 2016.

Ata e paten fëmijën e tyre të parë së bashku, vajzën True , në prill të 2018-ës, e ndjekur nga lindja e djalit të tyre nëpërmjet një nene surrogate në fillim të këtij viti. Marrëdhënia e ndërlikuar e Kardashian me Thompson është bërë kryefjalë prej vitesh. Vetëm disa ditë para se të lindte True, u publikua lajmi se ylli i NBA-së kishte tradhtuar bionden – dhe nuk ishte hera e fundit që ai bëri një gjë të tillë.

Bordo