“Nuk më intereson kush je, apo çfarë dreqin ke”- mesazhi i Arbenitës tregon se dikush po përpiqet ta ndaj nga Fero, por modelja na konfirmoi se e ka të kotë

Pavarësisht ofertave apo propozimeve të ndryshme, Arbenita Ismajli na tregoi sot se do t’i qëndrojë besnike mashkullit që ka në krah, pra reperit Fero.

Në një postim të fundit në Instagram, modelja ka bërë share një shprehje ku thuhet se i dashuri i saj është tërheqës në sytë e saj dhe nuk i intereson askush tjetër, çfarëdo që do t’i ofrojë!

Nuk e dimë nëse Arbenita flet për ndonjë pretendentë të mundshëm, apo ndonjë që kërkon të konkurrojë me Feron, por edhe nëse ka një të tillë ajo e dha mesazhin:

“I dashuri im nuk do të jetë kurrë në gare me një mashkull tjetër. Nuk më intereson sesi dukesh, çfarë dreqin ke, ose kush je! Mashkulli im do të jetë gjithmonë më i bukuri në sytë e mi, dhe do ta ndihmoj të arrijë çdo gjë që do në jetë”, shkruhet në postimin e bërë share nga modelja.

Emri i Arbenitës është përfolur shumë së fundi, pasi vetëm pak ditë më parë bëri xhiron e rrjetit fotoja e saj në faqen e Instagram-it të një klinike në Rusi.

Sipas pamjeve, dukej se Arbenita kishte kryer disa ndërhyrje në fytyrën e saj për të cilat askush nuk ishte në dijeni.