Nuk jemi gati! Ledri dhe Elvana publikojnë pak nga kënga e re

Vera do jetë e zjarrtë e për këtë kontribuojnë edhe hitet muzikore!

Reperi Ledri Vula dhe këngëtarja Elvana Gjata sapo konfirmuan bashkëpunimin e tyre për një projekt të ri muzikor. Pas suksesit me këngën “Mike” nga dyshja e famshme pritet të vije një hit tjetër, të titulluar “Ku je ti une vi”.

Janë fansat ata të cilët po e presin me padurim kombinimin e shkëlqyer të zërit dhe talentit të tyre.

Video e publikuar nga dyshja:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

iconstyle.al