“Nuk je e bukur, hajt le të themi…”, Arbana Osmani habit ndjekësin me përgjigjen (FOTO)

Moderatorja e dashur për publikun shqiptar, Arbana Osmani, është një ndër femrat më të ndjekura në rrjete sociale. Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku poston foto të ndryshme.

Arbana-Osmani-2

Së fundmi, Arbana ka postuar një fotografi të saj e cila menjëherë ka marrë mijëra pëlqime dhe qindra komente.

Arbana-Osmani-3

“Arbana ti je shumë e bukur nga sjellja dhe nga shpirti por jo nga fytyra. Hajt le të themi që je simpatike”, i shkruan ndjekësi.

Këtë koment e ka lexuar moderatorja, e cila i ka kthyer përgjigjen epike. “Hajt bereqavës”, i shkruan Arbana komentuesit, duke ia mbyllur gojën me përgjigjen.