“Nuk e lejonte të kishte miq, ishte kontrollues”/ Ish-e dashura e multi miliarderit Philipp Plein zbulon vështirësitë që ka kaluar kur ishte në lidhje me stilistin

Morgan ka treguar se si stilisti 41 vjeçar i privonte lirinë, duke mos e lejuar të kishte miq. Ajo gjithashtu ka rrëfyer se Plein ishte kontrollues dhe nuk e trajtonte mirë.

Modelja Morgan Osman është ish e dashura e multi miliarderit Philipp Plein. Pas ndarjes nga 41 vjeçari, modelja ka zbuluar disa detaje nga marrëdhënia me Plein.

Morgan ka treguar se si stilisti 41 vjeçar i privonte lirinë, duke mos e lejuar të kishte miq. Ajo gjithashtu ka rrëfyer se Plein ishte kontrollues dhe nuk e trajtonte mirë.

Por, këto janë vetëm disa nga detajet që bukuroshja brune ka sjellë përmes postimeve në Instagram pasi pjesa tjeter e historise eshte e publikuar në faqen e saj online, për të cilën duhet të paguani.

Fansat e kanë përgëzuar modelen për guximin që mori për ti treguar të gjitha të pathënat e lidhjes së saj. Kujtojmë se Philipp tashmë është në një lidhje me Lucia Bartolin, që pas ndarjes me Morgan 1 vit më parë.

(A.B)/Dosja.al