Nudo si Eva në pritje të Adamit, Ledina Çelo publikon foton e para 10-viteve

Së fundmi është përhapur në rrjetet sociale sfida më e re. Ajo konstaton në publikimin e një foto të 10 viteve më parë, dhe një të bërë këtë vit. “10 vjet më parë” quhet sfida dhe pjesë e saj janë bërë edhe personazhet e njohur të ekranit shqiptar, shkruan Panorama Plus. Kësaj loje nuk i ka rezistuar as këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Ledina Çelo, e cila ka publikuar një vite të 10-viteve më parë dhe shfaqet nudo, si Eva në pritje të Adamit. Ndërkohë Ledina prej disa vitesh është larguar nga Shqipëria për të jetuar me familjen e saj në Gjermani, bashkëshortin dhe dy fëmijët.