Nora Istrefi tregon format e lagur dhe çmend meshkujt

Këngëtarja Nora Istrefi është rikthyer në Instagram me një set fotosh ku pozon e lagur në pishinë. Për faktin se nuk është me bikini, por me një fustan të zi puthitut pas trupit, duket se ka ngacmuar mjaft fantazinë e meshkujve. Nuk ka munguar me pëlqimin e tij as bashkëshorti Robert Berisha, i cili krenohet me gruan e tij seksi./Story.al/