Nora Istrefi pendohet dhe bën veprimin që s’pritej

Me siguri të gjithë e kujtoni ditën kur Irkenc Hyka dhe Nora Istrefi, paralajmëruan bashkëpunimin e tyre të parë. “Tymi i dashnisë” ishte pothuajse i gatshëm për publikim por kjo gjë, atë kohë nuk ndodhi. Siç ka marrë vesh Prive, ka qenë Nora ajo e cila e ka anuluar këngën edhe pse ishte e gatshme, megjithatë Irkenci nuk e anuloi dhe e solli i vetëm.

Nora-Istrefi-2

Madje kënga u dëgjua jashtëzakonisht shumë dhe arriti miliona klikime në youtube. Sidoqoftë, Nora tani ka pranuar që dueti që mbeti në gjysme të publikohet, edhe pse jo me videoklip. “Tymi i dashnisë 2” do të dalë sot në orën 16:00 me titra dhe këtë e kanë bërë të ditur Irkenci dhe më pas edhe Nora, shkruan Prive.