Nora Istrefi e bekuar, ja si e uruan për ditëlindje Renee dhe Robert


“Ndihem e bekuar! Urimi më i mirë ndonjëherë në jetë!”, ishte postimi në Instagram i këngëtares së njohur nga Kosova, Nora Istrefi për ditëlindjen e saj. Nora postoi videon e ëmbël, ku vajza e vogël dhe Renne i uronte ditëlindjen mamit në mënyrën e saj. Ndërsa bashkështorti muzikant Robert Berisha, postoi në Instastory një nga fotot më të bukura të personit të zemrës, sipër së cilës shkruante “Urime ditëlindjen shpirt!”. /Story.al/