Noizy pushime në Tajlandë, vërteton se është kampion në mbajtjen e…

 

Noizy aktualisht gjendet në Tajlandë. Reperi zgjodhi të bënte pak pushime para se të nxjerrë albumin e tij, për të cilin ka kohë që po punon. Noizy sot gjatë ditës ka publikuar një video me anë të cilën na dëshmoi se është kampion më mbajtjen e frymës nën ujë. ‘Sa thoni mund ta mbaj frymën’ ka shkruar ai. Shikojeni videon dhe do habiteni pasi ai kalon disa minuta nën ujë, shkruan Prive.

View this post on Instagram

Sa thoni mund ta mbaj frymen 😝🖕

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on