Noizy ka një surprizë për fansat dhe është më shpejt nga ç’mendonit

Reperi i njohur, Noizy, ka zbuluar se shumë shpejt do të vijë me një tjetër bashkëpunim.

Lajmin e dhënë vetë ai nëpërmjet rrjeteve sociale, ku ka treguar se kënga e re do të vijë në tetor.

“Tetor një tjetër bashkëpunim…Naughty naughty”, shkruan ai. “Naughty naughty” me siguri do të jetë titulli i bashkëpunimit.

Edhe pse nuk ka zbuluar me kë do të jetë bashkëpunimi, Noizy është përfolur se do të sjellë një këngë me Dhurata Dorën dhe mbase ky projekt do të jetë ai.

Kujtojmë se Noizy ka treguar se shumë shpejt mund të zhvendoset në Londër, duke synuar suksesin ndërkombëtar.