Noizy dhe Getoar Selimi “ulin armët”, dashurojnë të njëjtën…

Dy grupet më të mëdha të repit në Shqipëri, “OTR” dhe “Babastars” që prej vitesh janë edhe rivale mes tyre, por duket se liderat e tyre Noizy dhe Getoar Selimi “kanë ulur armët” tashmë. Ata kanë postuar foto pothuaj të njëjta sot, duke shijuar këtë ditë vjeshte.” Colors of October”, ishte statusi që shoqëronte pozën e Getoarit, ndërsa Noizy i ulur në mes të një pylli u shkruante miqve: “Ju uroj një ditë të mbarë1”. Duket se të dy reperat e dashurojnë stinën e vjeshtës, fakt që dëshmon se ata janë djem romantikë./Story.al